تبلیغات
تازه ترین خبرهای ورزشی - کلاس توجیهی برای بازیکنان تیم ملی در برزیل

تازه ترین خبرهای ورزشی

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

نظر سنجی

طرفدار کدام تیم هستید؟
کلاس توجیهی برای بازیکنان تیم ملی در برزیل

بازیکنان تیم ملی ایران در برزیل روز پربرنامه و شلوغی را سپری می‌‌کنند.

  به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی صبح امروز در نشست هماهنگی برگزاری بازی‌ها شرکت کردند.

ملی‌پوشان صبح امروز و پس از صرف صبحانه راس ساعت 9:30 دقیقه برنامه‌های زیادی را پیش از تمرین امروز انجام دادند. بازیکنان تیم ملی برای برگزاری نشست هماهنگی که برگزار کننده آن فیفا و در خصوص مسایل انضباطی، داوری و معرفی میزبان بود شرکت کردند. در ابتدای این جلسه بازیکنان تیم ملی برگه‌هایی را که فیفا در نظر گرفته بود امضا کردند و شماره خود را زیر هر امضا نوشتند تا طریقه شناسایی آنها در آینده با توجه به برگه‌های شناسایی مسابقات باشد.

پس از امضای برگه ها، بازیکنان موظف به امضای دو پیراهن سفید و قرمز تیم ملی ایران و توپ جام جهانی بودند که همه بازیکنان این کار را انجام داده و نماینده فیفا با دقت خاصی تعداد امضاها را چک کرد و پس اینکه متوجه شد تعداد بازیکنان تیم ملی 24 بوده علت را جویا شد و پس از توضیحات ارائه شده، موافقت خود را برای تکمیل و امضای بیست و چهارم ایران اعلام کرد.

لازم به توضیح است فیفا یک توپ را فقط برای امضای سرمربیان تیم های ملی در نظر گفته بود که کالوس کی‌روش این توپ را امضا کرد.

همچنین کاپیتان‌های تیم‌های حاضر در مسابقات می بایست بازو بندهای در نظر گرفته شده که به رنگ‌های زرد و آبی بود را امضا کنند که جواد نکونام کلیه بازوبندها را امضا کرد.

پس از امضای برگه ها، پیراهن‌ها، توپ‌ها و بازو بندهای کاپیتانی، نشست اولیه با معرفی مسئولین حاضر در این نشست و نمایش فیلمی از معرفی برزیل آغاز شد و پس از آن با حضور همه اعضای کاروان ایران مسئولین فیفا در خصوص ممنوعیت شرط‌بندی در مسابقات و دقت در اجرای کلیه قوانین بازی‌ها و سبک جدید دست دادن که موسوم به دست صلح است توضیحاتی ارائه کرده و از بازیکنان خواستند تا در شروع بازی از این مدل دست دادن استفاده کردن و کاپیتان‌های تیم ها هم به همین روش با یکدیگر دست بدهند.

در ادامه نماینده فیفا از اعضای کادر سرپرستی خواست اتاق را ترک کرده و بازیکنان و اعضای کادر فنی با حضور اسفندیار بهارمست – مدرس داوری فیفا، آخرین قوانین و مقررات این مسابقات را مرور کردند. 

در تیتر گزارش ارسالی از سوی روابط عمومی فدراسیون از برزیل بر روی سایت فدراسیون فوتبال در حالی به برگزاری نخستین تمرین تیم ملی اشاره شده که در متن این خبر به این مورد هیچ اشاره‌ای نشده و زمان دقیق اولین تمرین تیم ملی مشخص نیست، هرچند که به نظر می‌رسد بازیکنان تیم ملی امروز عصر به وقت برزیل تمرین سبکی را برگزار کنند.

  • ایرانی فون
  • بامبی
  • زیبا مد
  • قالب میهن بلاگ